Sıkça Sorulan Sorular

Satın aldığınız ürünler, saat 15:00'a kadar verilen siparişler için, yoğun kampanya dönemleri ve mücbir sebepler hariç aynı iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza kargo takip numaranızı içeren bir e-posta gönderilecektir. Kargonuzun teslimat süresi bulunduğunuz il ve ilçeye bağlı olarak; siparişinizin kargoya teslim edilmesini takip eden 1 ile 4 iş günü arasında değişmektedir.
Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslimat: Saat 15:00’e kadar verilen siparişler aynı iş günü içerisinde kargoya verilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra 1 ila 4 iş günü içerisinde size ulaştırılır.
 
Siparişlerinizde gönderi tercihinize göre farklı ücretlendirmeler mevcuttur. Standart kargo gönderi hizmetimiz ücretsizdir. 

Teslimat süresi bulunduğunuz ile ve ilçeye bağlı olarak 1 ile 4 iş günü arasında değişmektedir.

Yurtdışına gönderimimiz şimdilik yoktur.

Online mağazamıza üye olduktan sonra, satın almak istediğiniz ürünü ‘SEPETE EKLE’ butonundan ekleyip, ‘SEPETE GİT’ butonu ile satın alma bölümüne tıklayarak; devamında fatura, ödeme ve teslimat bilgilerinizi girerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Siparişinizi oluştururken herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda 0544 565 15 15 no’lu telefondan bizi arayarak veya i[email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede size yardımcı olunacaktır.

Siparişleriniz kargoya verilmeden iptal edebilirsiniz. Bunun için iletişim formundan bize ulaşmanız yeterlidir.

Yükleniyor...